מה זה כרטיס אשראי ויזה נטען?

כרטיסי האשראי הם חלק בלתי נפרד משגרת היום יום שלנו. הם עוזרים לנו לשלם תשלומי מיסים, לשלם על קניות ואף על מוצרים בארץ ובחו"ל. אך למרות יתרונותיהם הרבים הם עלולים לגרום לנו להיכנס למינוס אם אנחנו לא משתמשים איתם נכון ומגבילים את הצריכה שלנו. אחד הפתרונות למניעת מצב זה הוא כרטיס אשראי ויזה נטען.

מהו כרטיס אשראי ויזה נטען?

כרטיס אשראי ויזה נטען הוא כרטיס אשראי שיש להטעין בו כסף. אם החלטתם להטעין את הכרטיס ב-1000 ₪ זה הסכום שתוכלו להשתמש בו וזאת מאחר שאין לו מסגרת כמו כרטיס אשראי רגיל. לכן שתסיימו את התקציב של ה-1000 ₪ שהטענתם לא תוכלו לקנות בו עד שלא תטעינו אותו בסכום חדש. כרטיס זה נותן לנו את היכולת לשלוט בהוצאות שלנו ולא להיכנס למצבים של מינוס. כרטיס זה גם טוב לבני נוער שרוצים כרטיס אשראי משלהם.

למי מתאים כרטיס ויזה נטען?

כרטיס ויזה נטען מתאים לבני נוער שיש להגביל את התקציב שלהם וכן לאנשים שרוצים כרטיס אשראי ללא מסגרת ולשלוט בהוצאות התשלום מדי חודש. הודות לכרטיס נטען אין חשש ממינוס או הוצאות גבוהות, גניבות ועוד. הכרטיס נותן ביטחון אישי וניתן להטעין אותו מתי שאתם רוצים ובאיזה תקציב שנוח לכם גם אם היתרה לא הסתיימה.

יתרונות כרטיס ויזה נטען

הודות לכרטיס ויזה נטען ניתן ליהנות מהיתרונות הבאים:

שליטה מלאה בהוצאות- הכרטיס מאפשר שליטה מלאה בהוצאות, בעל הכרטיס קובע מה הסכום שהוא משתמש באותו חודש וכך נמנעים מצבים אשר עלולים להוביל אותנו למינוס או להוצאות גבוהות מדיי. תכנון נכון ומדויק מראש הוא הפתרון למניעת מינוס בחשבון הבנק ולרכישה חכמה.

אין צורך להזדהות- עם כרטיס ויזה נטען אין צורך להזדהות בבית העסק כפי שנהוג בכרטיס אשראי רגיל. כך שהעסקאות מהירות, קלות ונוחות יותר.

הטענה מתי שרוצים- ניתן להטעין את הכרטיס מתי שרוצים ובאיזה סכום שרוצים ואף להזמין אותו בצורה אנונימית בין אם זה בטלפון או דרך אתר האינטרנט. כמו כן, ההטענה היא עד סכום שאתם מעוניינים בו.

אין צורך בחשבון בנק- על מנת להוציא כרטיס ויזה נטען אין צורך בחשבון בנק כפי שנהוג בכרטיסי אשראי רגילים, כל אחד יכול להוציא כרטיס נטען.

מניעת גניבות- הודות לכרטיס הויזה נטען ניתן למנוע גניבה של פרטי האשראי ושימוש בו לרעה. וגם אם הכרטיס נגנב הסכום בו הוא מוגבל ואינו מאפשר קניות מרובות כמו בכרטיס אשראי רגיל, כך שהנזק לא גדול כמו בכרטיס אשראי רגיל.

ניתן לתת אותו לבני נוער- אם אתם רוצים להגביל את ההוצאות של הבן המתבגר שלכם, תוכלו לתת לו כרטיס ויזה נטען ולשלוט על ההוצאות שלו בהתאם לסכום שתטעינו בכרטיס. ברגע שהבן שלכם יסיים את התקציב הוא לא יוכל להשתמש בכרטיס עד ההטענה הבאה.

פוסטים נוספים שאולי תאהבו
מעוניינים לבנות אתר ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

קטגוריות

שיווק דיגיטלי
פיתוח אתרים
כללי
וורדפרס
בלוג
English Blog
רוצים ללמוד עוד על וורדפרס ?

שתפו עם החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print