לימודי פיתוח – מדוע משתלם ללמוד אצל יניב ארד

כל מי שרוצה להשתלב בתחום הייטק, בין אם זה כעצמאי, עובד פרילנס שמציע את שירותיו לעסקים ולחברות שונות ובין אם זה כשכיר באחת מן החברות בשוק, יודע שעליו לעבור דרך מסוים, מסלול לימודים אשר יקנה לו את הכלים והידע הנדרשים בשביל שהוא יוכל למצוא עבודה ולהשתלב בתפקיד כזה או אחר.

היום, אין בעיה למצוא מוסדות שמציעים מסלול לימודי פיתוח, הן באופן כללי רחב והן באופן ספציפי בתחום כזה או אחר. כל אחד ואחת אשר מעוניינים להיות מתכנתים, מפתחים, צריכים רק להחליט מה בדיוק הם רוצים ללמוד, האם יש היבט ספציפי בפיתוח שמעניין אותם, ולמצוא את המקום הנכון עבורם.

בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא חייבים להירשם למסלול לימודי פיתוח במסגרת בית ספר, מכללה או אפילו אוניברסיטה. ניתן למצוא קורסים מתקדמים בתחום שיכולים לספק את כל הידע הנדרש והמספק, בשביל למצוא עבודה בתחום. רק צריך לדעת איפה ואצל מי ללמוד אותו.

מדוע משתלם ללמוד באופן ספציפי ולא דרך בית ספר או מכללה?

אנחנו יודעים שבמקרים רבים, יש צורך ואפילו חובה ללמוד באוניברסיטה או במכללה בשביל להשתלב בתחומים מסוימים. יש מקצועות בחיים שמחייבים זאת. בתחום הפיתוח, זה לא בהכרח כך מאחר וניתן למצוא מקומות מסוימים אשר מספקים באופן ספציפי את הידע הדרוש, כאשר בסיס תוכנית הלימודים הוא מעשי ולא תיאורטי, מה שמקנה הרבה יותר כלים מתאימים לעתיד.

מעבר לכך, דרך לימודי פיתוח בצורה כזו, אפשר להשתלב מהר יותר בעולם ההייטק. גם אם זה תחילה באופן עצמאי או בחברות קטנות, תפקידים מסוימים ועם הזמן ניתן להתקדם.

אחד הגורמים הבולטים בתחום של לימודים וקורסים בתחום הפיתוח, הן עבור מתכנתים ומפתחים מקצועיים שמעוניינים לקבל הכשרות בכלים חדשים והן עבור צעירים וצעירות שרוצים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום, הוא יניב ארד.

מי זה יניב ארד?

יניב ארד עוסק בעולם ההייטק כבר למעלה מעשרים שנה. הוא ביצע תפקידים שונים בעבורו, היה אחראי על הקמת מחלקות וביצוע פרויקטים בקרב חברות מגוונות בתחום. במהלך השנים הוא פיתח שיטת לימודים ייחודית עבור תחומי פיתוח ותכנות שונים, בפרט תחומים מתקדמים אשר מתאימים לצרכים הנוכחיים של חברות בשוק.

כיום הוא מציע גם לימודי פיתוח עבור מתכנתים ומפתחים מקצועיים, ותחת ידיו עברו טובי המתכנתים בחברות הגדולות ביותר, וכן עבור צעירים וצעירות שרוצים ללמוד את התחום ולהשתלב בו באופן מעשי.

יתרונות הלמידה אצל יניב ארד

ראשית, הוא מציע שיטת לימוד ייחודית של 70 אחוז עבודה מעשית, קרי כתיבת קוד, 30 אחוז עבודה תיאורטית. כך התלמידים מקבלים את ההכשרה הנדרשת עבורם בשביל להשתלב בתחום בצורה הטובה ביותר, והם יכולים להציג פרויקטים מהלימודים בעת ניסיונם להתקבל לעבודה.

שנית, יניב ארד הוא לא מפתח תוכניות לימודים ומעביר קורסים, הוא גם מנטור ויועץ אשר מלווה את התלמידים שלו מהרגע שהם נרשמים לקורס והלאה, בכל שלב בקריירה שלהם.

פוסטים נוספים שאולי תאהבו
מעוניינים לבנות אתר ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

קטגוריות

שיווק דיגיטלי
פיתוח אתרים
וורדפרס
בלוג
רוצים ללמוד עוד על וורדפרס ?

שתפו עם החברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print